Przetargi

Plan Zamówień Publicznych na 2020 r. w Zespole Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku

Plan Zamówień Publicznych na 2020 r. w Zespole Szkół w Złotym Potoku

Czytaj więcej

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty przetargu nieograniczonego na świadczenie usługi przeprowadzenia kursów i szkoleń uczniów i nauczycieli przedmiotów zawodowych na potrzeby projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku”

ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty    c.d. ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Czytaj więcej

Informacja z otwarcia ofert z przetargu nieograniczonego na świadczenie usługi przeprowadzenia kursów i szkoleń dla dzieci i nauczycieli przedmiotów zawodowych na potrzeby projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku”

informacja z otwarcia ofert        c.d. informacja z otwarcia ofert

Czytaj więcej

ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty z przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę sprzętu i akcesoriów stanowiących doposażenie pracowni szkolnych z architektury krajobrazu i gastronomicznych na potrzeby projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku”

ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty (2)

Czytaj więcej

informacja z otwarcia ofert dotycząca przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę sprzętu i akcesoriów stanowiących doposażenie pracowni szkolnych z architektury krajobrazu i gastronomicznych na potrzeby projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku”

informacja z otwarcia ofert (2)

Czytaj więcej

ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę oprogramowania do nauki zawodu oraz sprzętu multimedialnego na potrzeby projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku”

ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Czytaj więcej

informacja z otwarcia ofert z przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę oprogramowania do nauki zawodu oraz sprzętu multimedialnego na potrzeby projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku”

informacja z otwarcia ofert

Czytaj więcej

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia i SIWZ dotyczące przetargu nieograniczonego na przeprowadzenie kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im Władysława Szafera w Złotym Potoku”

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia SIWZ-1.   Firmy, które złożyły już ofertę proszone są o ponowne złożenie oferty zgodnie z poprawioną SIWZ. Firmy, które złożyły już ofertę proszone są o kontakt telefoniczny z Zamawiającym lub o informację drogą elektroniczną co dalszego postępowania ze złożonymi ofertami.

Czytaj więcej

Zmiana SIWZ – dotyczy przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę oprogramowania do nauki zawodu oraz sprzętu multimedialnego na potrzeby projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku”

Zmiana SIWZ

Czytaj więcej

Ogłoszenie o zamówieniu na zakup i dostawę oprogramowania do nauki zawodu oraz sprzętu multimedialnego na potrzeby projektu ,,Lepsza jakość kształcenia – większa szansa na rynku pracy uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku”

Ogłoszenie o zamówieniu SIWZ

Czytaj więcej